KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423237

nr 1742 3237

S Stening, Signerad, studie. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 72x50 ca

Utrop:

600 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 24 november 2025
kl 20:59:54